PSM I i II stopnia
im. I. Paderewskiego
w Cieszynie

43 - 400 Cieszyn
ul. Zamkowa 3

tel./fax (33) 852 01 38
tel. (33) 851 28 77
e-mail: psmcieszyn@ox.pl
www.psmcieszyn.ox.pl
Jubileusz 75-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. Paderewskiego w Cieszynie

Patronat Honorowy:
zobacz

Honorowy Komitet Organizacyjny
zobacz

Komitet Organizacyjny
zobacz
Terminarz imprez jubileuszowych

Rezerwacja i zamówienia

Subskrypcja

Aktualności

Witamy na stronie internetowej poświęconej Jubileuszowi 80-lecia istnienia Państwowej Szkoły Muzycznej I i IIst. im. I. Paderewskiego w Cieszynie

W bieżącym roku cieszyńska szkoła muzyczna obchodzi jubileusz 80-lecia istnienia. Należy do grupy najstarszych placówek tego typu w Polsce. Wyjątkowa lokalizacja, szczególna atmosfera i grupa szczerze oddanych pracy zawodowej pedagogów sprawiają, że nasza młodzież rozwija swoje artystyczne pasje i regularnie osiąga sukcesy zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Sama szkoła, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Dyrektora mgr KRZYSZTOFA DURLOWA oraz pracowników administracji, całkowicie zmieniła w ostatnich latach swoje oblicze. Dzięki środkom przekazanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego kompleksowo odrestaurowano blisko 2/3 powierzchni historycznego budynku zlokalizowanego na Wzgórzu Zamkowym.

Z prawdziwą dumą i radością zapraszamy w Roku Jubileuszowym: absolwentów, byłych uczniów, dawnych pracowników i przyjaciół szkoły do złożenia wizyty w naszej siedzibie. Wyśmienitą okazją ku temu może być jedna z imprez jubileuszowych, które odbywać się będą średnio raz w miesiącu (zapraszamy do zapoznania się z kalendarium zamieszczonym w zakładce "Terminarz imprez jubileuszowych").

Aby ułatwić Państwu śledzenie na bieżąco przygotowań do Galowego Koncertu Jubileuszowego (11.10.2014r.) i Spotkania Absolwentów, uruchamiamy niniejszą stronę internetową. Będziemy na niej zamieszczać anonse, relacje, fotoreportaże i przydatne informacje.

Najbliższe wydarzenie artystyczne to Koncert Galowy, który rozpocznie się w sobotę 11 października 2014r. o godz. 16:30 w Kościele Jezusowym w Cieszynie. Serdecznie zapraszamy.

Komitet Organizacyjny
 Patronat medialny:

Portal Śląska Cieszyńskiego

Współorganizatorzy:

Firma Optimal